Mesaj gönder
Ana sayfa ÜrünlerRutting Önleyici Katkı

Belediye Arter Yolu Çevre Dostu Asfalt Ayırıcı Asfalt Bağlayıcılar

Sertifika
Çin Beijing Zhongtian Road Tech Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Beijing Zhongtian Road Tech Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Asfalt katkılarının uygulanması, modifiye karışımların üretim maliyetini büyük ölçüde azaltmıştır.

—— Bill- Asfalt Tesisi Müdürü

Farklı işlevlere sahip çeşitli asfalt katkı maddeleri, daha farklı yol çalışmaları kazanmamızı sağlıyor!

—— John-Yol Yüklenicisi

Çok fonksiyonlu modifikasyon ekipmanları firmamızın daha fazla projeye uygun polimer modifiye bitüme ek olarak yüksek viskoziteli modifiye bitüm üretmesini sağlamaktadır.

—— Ahmed-PMB Tedarikçi

Eksiksiz yol bakım malzemeleri yelpazesi, satın alma sürecimi kolaylaştırıyor ve satın alma ihtiyaçlarımı tek elden karşılıyor.

—— Sam-Yol Bakım Şirketi

Eksiksiz bir yüksek performanslı yol bakım ekipmanı yelpazesi ve profesyonel bir teknik ekip, işimi daha büyük ve sorunsuz hale getiriyor.

—— Matt-Makineler Distribütörü

Ben sohbet şimdi

Belediye Arter Yolu Çevre Dostu Asfalt Ayırıcı Asfalt Bağlayıcılar

Belediye Arter Yolu Çevre Dostu Asfalt Ayırıcı Asfalt Bağlayıcılar
Belediye Arter Yolu Çevre Dostu Asfalt Ayırıcı Asfalt Bağlayıcılar Belediye Arter Yolu Çevre Dostu Asfalt Ayırıcı Asfalt Bağlayıcılar Belediye Arter Yolu Çevre Dostu Asfalt Ayırıcı Asfalt Bağlayıcılar Belediye Arter Yolu Çevre Dostu Asfalt Ayırıcı Asfalt Bağlayıcılar Belediye Arter Yolu Çevre Dostu Asfalt Ayırıcı Asfalt Bağlayıcılar

Büyük resim :  Belediye Arter Yolu Çevre Dostu Asfalt Ayırıcı Asfalt Bağlayıcılar

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: ZhongTian
Sertifika: SDS, CNAS
Model numarası: ZTA-RA
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 15 ton
Fiyat: USD$1000-2500/ton
Ambalaj bilgileri: <i>3kgs or 4kgs per hot-melt bag, 24 kgs per bag.</i> <b>Hotmelt torba başına 3kgs veya 4kgs, torba
Teslim süresi: 5-25 iş günü
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: yılda 60000 ton

Belediye Arter Yolu Çevre Dostu Asfalt Ayırıcı Asfalt Bağlayıcılar

Açıklama
Diğer Adı: Asfalt Değiştirici Yol İzi Önleyici Ajan Dozaj: %0,2 - %0,4 asfalt karışımı
istikrar: yüksek kullanım: basit
Başvuru: Asfalt tesislerine karıştırma Uygun yol: Tüm Asfalt Yol
Vurgulamak:

Arteriyel Yol çevre dostu asfalt ayırıcı

,

Karıştırma çevre dostu asfalt ayırıcı

,

polimer modifiye asfalt bağlayıcılar

 
 

Belediye Arter Yolu Tekerlek İzi Önleyici Kaldırım Özel Asfalt Değiştirici Tekerlek İzi Direnci

Uzun ömürlü asfalt kaplama

 

1. Açıklama

Şehir içi yolların bitümlü kaplamaları için tekerlek izi, yer değiştirme ve çalkantı gibi yüksek sıcaklık sorunları en ciddi sorunlardır.Özellikle BRT gibi otobüslerin durduğu kavşaklarda ve sabit yerlerdeki bu tür sorunlar yolların hizmet kabiliyetini ve ömrünü büyük ölçüde etkilemektedir.Tekerlek izi bırakmayan asfalt karışımı uygulaması esas olarak, araç yükünün etkisi altında bitümlü betonun oluşturduğu deformasyonu ve deformasyonu azaltmayı, deformasyonda geri kazanılamayan kalıntıları azaltmayı, bitümlü kaplamanın yüksek sıcaklıkta deformasyona direnme kabiliyetini iyileştirmeyi ve tekerlek izi oluşumunu geciktirmeyi amaçlar. .ZTA Tekerlek izi önleyici asfalt karışımı, tekerlek izi önleyici katkının kuru yöntemle eklendiği ve yüksek sıcaklık stabilitesinin iyileştirildiği asfalt karışımını ifade eder.


   ZTA Belediye Arter Yolu Tekerlek İzi Önleyici Kaldırım Özel Asfalt Değiştirici Sürtünme Direncikaplamanın asfalt karışımına eklenir ve esas olarak yol kaplamasının orta ve alt katmanlarında kullanılır (kaldırım yapısında, orta tabaka, yüksek sıcaklıktan kaynaklanan tekerlek izi deformasyonunun en yüksek derecesine sahiptir. orta tabaka ve ayrıca en büyük kesme gerilimi nedeniyle kaplamanın yüzeyinde de kullanılabilir.Asfalt karışımının modülünü önemli ölçüde artırabilir, böylece asfalt karışımının tekerlek izi direncini, yüksek sıcaklık deformasyon direncini ve yorulma direncini iyileştirir. kaldırım Ve karışımın su stabilitesi ve düşük sıcaklıktaki çatlak direnci de geliştirildi.
 
   
 
 

2. Teknik Araştırmalar ve Gereksinimler
 

Şartname:

 

 

Kalem

Birim

dizin

Parçacık boyutu

mm

3-5mm

Yoğunluk

g/cm³

≤1.00

Erime İndeksi

g/10dk

≥1.00

Kül İçeriği

%

≤5

    

 

  Belediye Arter Yolu Çevre Dostu Asfalt Ayırıcı Asfalt Bağlayıcılar 0

Paketleme:
Hotmelt torba başına 3kgs veya 4kgs, torba başına 24kgs.
500KGS/TON ÇANTA, 25KGS/ÇANTA VEYA ÖZEL OLARAK
Yükleniyor:
20 feet konteyner başına 15 ton.40 feet konteyner başına 27 ton.

Depolamak:

ZTA Kızarıklık önleyici katkı, oda sıcaklığında saklanabilir.

Toplu taşıma:

Taşımaya uygun, özel araca gerek yok

 

 Belediye Arter Yolu Çevre Dostu Asfalt Ayırıcı Asfalt Bağlayıcılar 1 Belediye Arter Yolu Çevre Dostu Asfalt Ayırıcı Asfalt Bağlayıcılar 2

3. Avantajlar

 

Modifiye asfalt etkisi: ıslak karıştırma ve taşıma işlemi sırasında, yumuşama noktası sıcaklığının arttırılması, viskozitenin arttırılması gibi asfalt modifikasyon etkilerinin elde edilmesi için asfaltta bir sementasyon etkisi oluşturmak için tekerlek izi önleyici katkı maddesi kısmen çözülür veya şişirilir, ve asfalt karışımını yapmak için ısı hassasiyetini azaltmak, Penetrasyona ve su hasarına karşı geliştirilmiş kaplama direnci.

Fiber takviyesi: polimer tarafından oluşturulan mikrokristal alan, karıştırma işlemi sırasında kısmen plastik fiberlere çekilen ve fiber takviyesi oluşturmak için agrega iskeletinde köprüler ve çapraz bağlar oluşturan önemli bir sertliğe sahiptir.

Deformasyon kurtarma etkisi: tekerlek izi önleyici katkı maddesinin elastik bileşeni, kaplamanın deforme olmuş kısmını daha yüksek sıcaklıklarda elastik olarak geri kazanma işlevine sahiptir, böylece oluşturulan asfalt kaplamanın deformasyonunu azaltır.
 

Agrega viskozite artırıcı etki: tekerlek izi önleyici katkı maddesi önce agrega ile kuru olarak karıştırılır ve agreganın ön modifiye edilmesine eşdeğer olan agreganın yapışmasını iyileştiren bir film oluşturmak için agreganın yüzeyinde kısmen eritilir .

 

 

4. Başvuru Kapsamı

 
   
Tekerlek İzi Önleyici Asfalt Düzenleyici Yol Tekerlek İzi Önleyici Ajan Ağır Yük Yol Kavşağı, esas olarak her türlü yüzey ve taban katmanı için asfalt kaplama inşaatı ve bakım mühendisliğinin orta, üst ve alt katmanlarında kullanılır.

* Ağır hizmet tipi kanalize trafik yolları, uzun ve dik yollar ve tekerlek izi nedeniyle daha ciddi hasar gören daha keskin virajlara sahip dağlık ve ağır tepelik alanlardaki yollar.
* Yoğun trafiğe ve ağır yüke sahip bölümler.
* Otoyollar, kavşaklar, havaalanı pistleri ve belediye ana yolları gibi önemli yol bölümleri.

 

Belediye Arter Yolu Çevre Dostu Asfalt Ayırıcı Asfalt Bağlayıcılar 3  Belediye Arter Yolu Çevre Dostu Asfalt Ayırıcı Asfalt Bağlayıcılar 4

 

Belediye Arter Yolu Çevre Dostu Asfalt Ayırıcı Asfalt Bağlayıcılar 5  Belediye Arter Yolu Çevre Dostu Asfalt Ayırıcı Asfalt Bağlayıcılar 6

 

 

 

5. Şirket bilgileri

 

Beijing Zhongtian Road-Tech Co.,Ltd.uzman teknik Ar-Ge ekibi, sürekli yenilik yeteneği, zengin mühendislik deneyimi ve yeterli kapasite ile Çin Ulaştırma Derneği Yönetim Kurulu ve Çin Teknolojik Pazar Derneği Ulaştırma Komitesidir.Ayrıca belirlenmiş yol malzemesi endüstri standardı sertifikalarına katıldık.

 

                             ZTA-RA anti-rutting asphalt additive for heavy load traffic and bus lanes 5

İletişim bilgileri
Beijing Zhongtian Road Tech Co., Ltd.

İlgili kişi: Shakiya

Tel: 86-15032577974

Faks: 0086-010-6789-3003

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)