Mesaj gönder
Ana sayfa ÜrünlerRutting Önleyici Katkı

Ağır Hizmet Yolları İçin Karışım Değiştirici Taban Katmanı Rutubet Önleyici Katkı Asfalt

Sertifika
Çin Beijing Zhongtian Road Tech Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Beijing Zhongtian Road Tech Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Asfalt katkılarının uygulanması, modifiye karışımların üretim maliyetini büyük ölçüde azaltmıştır.

—— Bill- Asfalt Tesisi Müdürü

Farklı işlevlere sahip çeşitli asfalt katkı maddeleri, daha farklı yol çalışmaları kazanmamızı sağlıyor!

—— John-Yol Yüklenicisi

Çok fonksiyonlu modifikasyon ekipmanları firmamızın daha fazla projeye uygun polimer modifiye bitüme ek olarak yüksek viskoziteli modifiye bitüm üretmesini sağlamaktadır.

—— Ahmed-PMB Tedarikçi

Eksiksiz yol bakım malzemeleri yelpazesi, satın alma sürecimi kolaylaştırıyor ve satın alma ihtiyaçlarımı tek elden karşılıyor.

—— Sam-Yol Bakım Şirketi

Eksiksiz bir yüksek performanslı yol bakım ekipmanı yelpazesi ve profesyonel bir teknik ekip, işimi daha büyük ve sorunsuz hale getiriyor.

—— Matt-Makineler Distribütörü

Ben sohbet şimdi

Ağır Hizmet Yolları İçin Karışım Değiştirici Taban Katmanı Rutubet Önleyici Katkı Asfalt

Ağır Hizmet Yolları İçin Karışım Değiştirici Taban Katmanı Rutubet Önleyici Katkı Asfalt
Ağır Hizmet Yolları İçin Karışım Değiştirici Taban Katmanı Rutubet Önleyici Katkı Asfalt Ağır Hizmet Yolları İçin Karışım Değiştirici Taban Katmanı Rutubet Önleyici Katkı Asfalt Ağır Hizmet Yolları İçin Karışım Değiştirici Taban Katmanı Rutubet Önleyici Katkı Asfalt Ağır Hizmet Yolları İçin Karışım Değiştirici Taban Katmanı Rutubet Önleyici Katkı Asfalt Ağır Hizmet Yolları İçin Karışım Değiştirici Taban Katmanı Rutubet Önleyici Katkı Asfalt Ağır Hizmet Yolları İçin Karışım Değiştirici Taban Katmanı Rutubet Önleyici Katkı Asfalt

Büyük resim :  Ağır Hizmet Yolları İçin Karışım Değiştirici Taban Katmanı Rutubet Önleyici Katkı Asfalt

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: ZhongTian
Sertifika: SDS, CNAS
Model numarası: ZTA-RA
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 15 ton
Fiyat: USD$1000-2500/ton
Ambalaj bilgileri: <i>3kgs or 4kgs per hot-melt bag, 24 kgs per bag.</i> <b>Hotmelt torba başına 3kgs veya 4kgs, torba
Teslim süresi: 5-25 iş günü
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: yılda 60000 ton

Ağır Hizmet Yolları İçin Karışım Değiştirici Taban Katmanı Rutubet Önleyici Katkı Asfalt

Açıklama
Diğer Adı: Çizilmeyi Önleyici Asfalt Katkısı Dozaj: %0,2 - %0,4 asfalt karışımı
istikrar: yüksek kullanım: basit
Başvuru: Üst katman, orta katman, taban katmanı yolu kullanma: Asfalt karışımına doğrudan karıştırma
renk: Siyah veya Özelleştirilmiş Malzemeler: polimer bileşik
Vurgulamak:

Karışım Düzenleyici Tekerlek İzi Önleyici Katkısı

,

taban tabakası asfalt Tekerlek İzi Önleyici Katkısı

,

Karayolu yolu için asfalt katkısı

 
 

Tekerlek İzi Önleyici Asfalt Karışım Düzenleyici Ağır Hizmet Yolları için Tekerlek İzi Önleyici Asfalt Katkısı

Uzun ömürlü asfalt kaplama

 

1. Açıklama

     
ZTA-RA RUTTING ASFALT Katkısı esas olarak asfalt kaplamanın orta tabakası ve üst tabakası için kullanılır.Küçük dozaj ve önemli etki.ZTA-RAYol İz Önleyici Ajan Asfalt Tekerlek İzi Önleyici Asfaltın tekerlek izini önlemek için geliştirilmiştir.Asfalt karışımına bir katkı maddesidir ve birkaç polimerik malzeme ve çok işlevli yardımcı maddelerden oluşur.Asfalt karışımı ile birlikte ZTA-RA, agregalar arasındaki bağlanma gücünü önemli ölçüde artırır.ZTA-RA ayrıca yüksek sıcaklık aralığında mükemmel akış direnci gösterir.
 
Yazın sıcaklık yüksektir ve asfalt kaplama sıcaklığı da yüksektir ve 60 °C'den fazladır. Asfalt düşük sıcaklıkta sert, yüksek sıcaklıklarda yumuşak olacaktır.Asfalt yazın yumuşak olduğunda, ağır hizmet aracının yuvarlanmasıyla yol yüzeyi deforme olacaktır.Tekerlekler genellikle tekerlek izleri oluşturmak için yer yer yuvarlanır ve ciddi tekerlek izleri trafik güvenliğini etkileyerek trafik kazalarına neden olur.ZTA-RA RUTING ÖNLEYİCİ KATKILAR, yaz aylarında asfaltı sertleştirebilir ve otobüs kanalları, ağır hizmet yolları, otoyollar, kavşaklar, havaalanı pistleri ve belediye için uygun olan yol tekerlek izlerinin oluşmasını önleyerek araç yuvarlanmasının etkisine etkili bir şekilde direnebilir. arteriyel yollar, kavşak ve diğer konumlar.
 
ZTA-RA'nın kullanımı kolaydır, doğrudan asfalt karıştırma tesisine karıştırılır, herhangi bir bitümle modifiye edilmiş ekipmana ve özel bitüme gerek yoktur.ZTA-RA tarafından modifiye edilen asfalt karışımı, yüksek bir dinamik stabiliteye sahiptir ve bu sayede iyi bir tekerlek izi önleme etkisi sağlar.
 
    

2. Teknik Araştırmalar ve Gereksinimler
 

Şartname:

 

 

Kalem

Birim

dizin

Parçacık boyutu

mm

3-5mm

Yoğunluk

g/cm³

≤1.00

Erime İndeksi

g/10dk

≥1.00

Kül İçeriği

%

≤5

 

 

                 

Paketleme:
Hotmelt torba başına 3kgs veya 4kgs, torba başına 24kgs.
500KGS/TON ÇANTA, 25KGS/ÇANTA VEYA ÖZEL OLARAK
Yükleniyor:
20 feet konteyner başına 15 ton.40 feet konteyner başına 27 ton.

Depolamak:

ZTA Kızarıklık önleyici katkı, oda sıcaklığında saklanabilir.

Toplu taşıma:

Taşımaya uygun, özel araca gerek yok

 

 Ağır Hizmet Yolları İçin Karışım Değiştirici Taban Katmanı Rutubet Önleyici Katkı Asfalt 0 Ağır Hizmet Yolları İçin Karışım Değiştirici Taban Katmanı Rutubet Önleyici Katkı Asfalt 1

3. Avantajlar

 

ZTA-RA'nın güçlü viskozitesi asfaltın yumuşama noktasını arttırır, asfaltın sıcaklığa duyarlılığını azaltır ve bitümün mineral agregalara yapışmasını arttırır.

 

ZTA-RA, asfaltın yüksek sıcaklık performansını ve su kaybına karşı direncini iyileştirir, bu da yazın yüksek sıcaklıktaki yağmurlamadan kaynaklanan tekerlek izi olasılığını azaltır.

 

ZTA-RA, bitüm ve taşın yapışma derecesini yükseltir, hem asit agrega hem de alkali agrega seviye 5'e ulaşabilir, soyulma önleyici maddelerin/katkı maddelerinin kullanımından tasarruf sağlar ve soyulma önleyici madde/katkı maddelerinin eklenmesine bile gerek yoktur.

 

ZTA-RA Asfalt yapısının iskeletini ve asfalt arasındaki etkileşimi geliştirir, asfalt karışımını daha sıkı hale getirir ve şekillendiren yol yüzeyinin geçirgenliğini azaltır.Aynı zamanda asfaltın yükleri taşıma kapasitesi de iyileştirilir.

 

4. Başvuru Kapsamı

 
   ZTA-RA Tekerlek İzi Önleyici Asfalt Karışım Düzenleyici Ağır Hizmet Yolları için Tekerlek İzi Önleyici Asfalt Katkısı, esas olarak her türlü yüzey ve taban katmanı için asfalt kaplama inşaatı ve bakım mühendisliğinin orta, üst ve alt katmanlarında kullanılır.

* Ağır hizmet tipi kanalize trafik yolları, uzun ve dik yollar ve tekerlek izi nedeniyle daha ciddi hasar gören daha keskin virajlara sahip dağlık ve ağır tepelik alanlardaki yollar.
* Yoğun trafiğe ve ağır yüke sahip bölümler.
* Otoyollar, kavşaklar, havaalanı pistleri ve belediye ana yolları gibi önemli yol bölümleri.

 

Ağır Hizmet Yolları İçin Karışım Değiştirici Taban Katmanı Rutubet Önleyici Katkı Asfalt 2  Ağır Hizmet Yolları İçin Karışım Değiştirici Taban Katmanı Rutubet Önleyici Katkı Asfalt 3

 

Ağır Hizmet Yolları İçin Karışım Değiştirici Taban Katmanı Rutubet Önleyici Katkı Asfalt 4  Ağır Hizmet Yolları İçin Karışım Değiştirici Taban Katmanı Rutubet Önleyici Katkı Asfalt 5

 

 

5. Şirket bilgileri

Beijing Zhongtian Road-Tech Co.,Ltd.uzman teknik Ar-Ge ekibi, sürekli yenilik yeteneği, zengin mühendislik deneyimi ve yeterli kapasite ile Çin Ulaştırma Derneği Yönetim Kurulu ve Çin Teknolojik Pazar Derneği Ulaştırma Komitesidir.Ayrıca belirlenmiş yol malzemesi endüstri standardı sertifikalarına katıldık.
 

                 ZTA-RA anti-rutting asphalt additive for heavy load traffic and bus lanes 5

İletişim bilgileri
Beijing Zhongtian Road Tech Co., Ltd.

İlgili kişi: Shakiya

Tel: 86-15032577974

Faks: 0086-010-6789-3003

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)